Украина Экскурсии Батурин та Глухів – Вищі Центри України!
3

Батурин та Глухів – Вищі Центри України!

Украина

Батурин і Глухів розмістилися на високих берегах притоків Десни – річках Сейм (Батурин) та Есмань (Глухів).

Це літописні місця давньослов’янських поселень, городищ, які тисячоліттями формували культурний пласт цього регіону.

Ця Чернігівсько-Сіверська земля виплекала у своєму лоні сотні великих синів та дочок України: гетьманів, козацьких полковників, музикантів, композиторів, поетів, художників, письменників, меценатів…

Езотерична психологія відносить прояви героїзму, відваги, незламної волі, сили , могутності до найвищих якостей людського духу.

Саме такими якостями має володіти справжній вождь, гетьман, правитель свого народу.

Саме ці якості величних людей, гетьманів України, ми зустрічаємо в Батурині і Глухові – столицях минулої Гетьманської Держави.

Дата начала тура

30/01/2021

Маршрут

Киев — Батурин — Глухів — Киев

Количество дней

1 день

Сложность

5/10

Стоимость

500 ₴

Аура героїчного подвигу найкращих синів свого народу, які боролися і відстоювали право українства на вільність і самобутність, пронизує і насичує нас своєрідними хвилями українського духу. Ми заряджаємось енергією гетьманських постатей, їх експресією й натхненням у боротьбі за свободу свого народу.

Ми самі зростаємо у своїй відповідальності за долю народу, долю своєї країни.

Розширюємо горизонти наших поглядів, направляємо зусилля думки на створення суспільного народного блага. Забуваємо про малодушне «моя хата з краю» та великодушно ставимо себе у центр подій, у бурхливий вир української реальності, щоб вистояти достойно самому і підтримати якомога більше людей своєю людяністю і незламним духом єднання!

Такі почуття і стани душі дарують нам Батурин і Глухів, Дем’ян Ігнатович, Іван Самойлович, Іван Мазепа, Пилип Орлик, Іван Скоропадський, Данило Апостол, Кирило Розумовський – з усіма їх достоїнствами і людськими вадами… Музика глухівських композиторів М.Березовського та Д.Бортнянського піднімає наш дух до найвищих висот, а благодійність Ніколи Терещенка розчулює до сліз наше серце.

Під час цієї подорожі ми відвідуємо: Батуринський гетьманський історичний комплекс з фортецею; Глухівські церкви: Миколаївську, Спасо-Преображенську, Трьоханастасіївську; архітектурні споруди родини Терещенків: Учительський інститут, лікарню, гімназію, банк, колегію; оглядову вежу з навколишніми краєвидами; прозорі цілющі Чернецькі джерела на околиці Глухова, на місці падіння метеориту; Давньослов’янське городище на річці Клемань у с.Сваркове, Краєзнавчий музей у будинку дворянського зібрання.

Досліджуємо природну та культурну спадщину регіону, його енергетично – функціональну місію і задачу у мікрокосмі України.

Організаційні питання: Місце відправлення – метро Чернігівська о 8-00. Повертаємось о 21-00 на метро Чернігівська. Вартість туру – 500 грн. До вартості входить трансфер туди і назад (620 км), гарячий обід, авторська екскурсійна програма. Додатково оплачуються квитки до музеїв (40 грн.) З собою мати термос з бутербродами, парасольку, одяг за погодою, гарний настрій.