» Экскурсии по Украине » Буки (Київська область)

Буки (Київська область)

Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Буки Київська область экскурсия

Селище Буки, на гранітних порогах річки Роставиці, є наступником стародавнього городища Бакожин(або Букожин), яке датується Х-ХІ століттям.

Слово “буки” з давньоукраїнської – це “бурхлива піна” на річкових порогах. Така піна, у візерунках якої можна побачити своє майбутнє, якщо бути уважним, знайти багато цікавих та влучних обрисів й образів, якщо вглядатися та додати до споглядання кмітливості.

Навколо поселення знайдено близько тисячі курганів давньослов’янської культури. Курганів, які справляють неповторне враження й дарують відчуття єдності та торкання до надзвичайно потаємних глибин.

Вали, які оточують городище, – неповторна фортифікаційна споруда! Споруда унікальність якої потребує вивчення та дослідження!

Складова енергетичного скарбу цього місця велетенська! Вона пронизує наскрізь. Заряджає своєю благодатною силою і надихає до нових відкриттів.

Сучасний ландшафтний парк і церковний комплекс гармонійно вписуються в місцеві краєвиди. Через творців цього дивовижного шедевру також проявляється духовний образ даного місця Сили, який накопичувався віками й тисячоліттями .

Ми запрошуємо вас до цієї подорожі – для споглядання, відпочинку, самозаглиблення та розширення своєї свідомості, задля відчуття Вічності, що лежить в одній площині із нашою буденністю й чекає на нашу увагу!

Буки – це таке місце, яке своїми світловими хвилями викарбовує нові візерунки на чутливій плівці нашої Душі…

 

Дати проведення туру:

под запрос стоимость уточняйте

Регистрация