Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Буки Київська область экскурсия

Селище Буки, на гранітних порогах річки Роставиці, є наступником стародавнього городища Бакожин(або Букожин), яке датується Х-ХІ століттям.

Слово “буки” з давньоукраїнської – це “бурхлива піна” на річкових порогах. Така піна, у візерунках якої можна побачити своє майбутнє, якщо бути уважним, знайти багато цікавих та влучних обрисів й образів, якщо вглядатися та додати до споглядання кмітливості.

Навколо поселення знайдено близько тисячі курганів давньослов’янської культури. Курганів, які справляють неповторне враження й дарують відчуття єдності та торкання до надзвичайно потаємних глибин.

Вали, які оточують городище, – неповторна фортифікаційна споруда! Споруда унікальність якої потребує вивчення та дослідження!

Складова енергетичного скарбу цього місця велетенська! Вона пронизує наскрізь. Заряджає своєю благодатною силою і надихає до нових відкриттів.

Сучасний ландшафтний парк і церковний комплекс гармонійно вписуються в місцеві краєвиди. Через творців цього дивовижного шедевру також проявляється духовний образ даного місця Сили, який накопичувався віками й тисячоліттями .

Ми запрошуємо вас до цієї подорожі – для споглядання, відпочинку, самозаглиблення та розширення своєї свідомості, задля відчуття Вічності, що лежить в одній площині із нашою буденністю й чекає на нашу увагу!

Буки – це таке місце, яке своїми світловими хвилями викарбовує нові візерунки на чутливій плівці нашої Душі…

 

Дати проведення туру:

под запрос стоимость уточняйте

Регистрация