» Экскурсии по Украине » Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький

Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Даты

Уточняйте

сложность

Легкая

стоимость

Уточняйте

наличие мест
забронировать
Переяслав Xмельницький экскурсия

ПереяСЛАВ – місто Слави Русі-України! Слави трипільської, скіфської, слов’янської, давньоруської, козацької, української Слави.

Слава – це Слово-Логос-Христос-Світло, який проявився на цій землі у різноманітних формах Культури. Переяслав-Хмельницький – місто-Музей, де зібрано близько 200 тисяч експонатів давнини. Це Чаша культурних надбань нашого народу.

Чаша вічного Світла, Святого Духу, який стяжали наші пращури героїчними зусиллями протягом тисячоліть. Це місто пасіонарного поштовху, який має отримати кожний, хто любить свою землю і народ. Цей поштовх долучить і нас до створення прекрасних витворів мистецтва у всіх сферах українського буття. Це збагатить і примножить Чашу Світла Русі-України.

Через медитації і практики ми провзаємодіємо з основними культурними і природніми об’єктами Переяслава, здійснимо взаємний енергообмін, активуємо свою ауру новими творчими силами і збагатимо ауру Переяслава світлом наших сердець.

Переяслав вчить нас творити своїми руками красу Теперішнього, зберігати і цінувати красу Минулого, і захищаючи Їх, будувати красиве і славне Майбутнє!

Ми відвідаємо:Комплекс скіфських курганів «Три брати», Змієві вали навколо Переяслава, Дитинець-Городище на пагорбі на злитті річок Альта і Трубіж, Михайлівську церкву(на місці Собору ХІ століття) і Музей археології, Музей культури та побуту середньої Наддніпрянщини під відкритим небом, де зануримось у соборну душу українства, через культові архітектурні споруди скіфів, слов’ян, половців, козаків, та інших різноманітних етносів, які жили і творили на цій землі самобутній Характер і Образ України.

Дати проведення туру:

под запрос стоимость уточняйте

Регистрация