Экскурсия в Житомир

Запрошуємо в езотеричний тур до Житомира! Досліджуємо Житомирщину з історичної, міфічної та містичної точки зору.

500 грн.

18 мая 2019 г
Подробнее

Батурин та Глухів – Вищі Центри України!

Батурин і Глухів розмістилися на високих берегах притоків Десни – річках Сейм (Батурин) та Есмань (Глухів).

500 грн.

Даты уточняйте
Подробнее

Экскурсия в Буки (Київська область)

Селище Буки, на гранітних порогах річки Роставиці, є наступником стародавнього городища Бакожин(або Букожин), яке датується Х-ХІ століттям.

Стоимость уточняйте.

дыта уточняйте
Подробнее

Экскурсия в Переяслав-Хмельницький

ПереяСЛАВ – місто Слави Русі-України! Слави трипільської, скіфської, слов’янської, давньоруської, козацької, української Слави.

Стоимость уточняйте

Даты уточняйте
Подробнее

Мандруємо Україною! Мандруємо Україною свідомо! Їдемо у кожний куточок і клаптик нашої землі, закохуємось у села та міста, у гори, ріки, озера, а головне – у людей, українців заходу і сходу, півночі і півдня!

Тільки любов об’єднує! Об’єднаємо у собі Україну, подорожуючи і споглядаючи її культурну спадщину та природну красу.

Пізнаємо її історію, міфологію, традиції, звичаї, а через них – і призначення та місію нашої землі і нашого народу. Соборна душа України-Матері чекає нашого пробудження до мандрів її теренами, до руху наших ніг дорогами дивовижних відкриттів!

Відкриємо у собі Україну, свою неповторну Україну і понесемо її красу іншим народам, країнам, далеким світам! Знайомимось із різними містами, як наче з давніми друзями з різних країн та життів! З кожним містом хочеться спілкуватися ще не один і не два рази, заради заглиблення і порозуміння, заради єдності та сили!

Сили носити в собі енергії міст нашої Батьківщини для того, щоб ділитися цим різнобарв’ям скрізь, де ми є, ділитися зі щедрістю, радістю та натхненням!

Тільки власний досвід, тільки пережита любов до кожного візерунку на рушниковому Образі України дарує нам щастя бути справжнім носієм духовної культури народу, носієм Українства серед рівних культур і народів планети.

Мандруємо Україною свідомо!..

Я люблю Украину. И чем больше городов, сел и поселений на территории этого государства я вижу, тем глубже утверждаюсь в мысли о том, что все эти объекты – это часть единого организма, системы (в лучшем смысле слова), имя которой – страна! И чем больше городов Украины знакомы со мной, тем красивее и разнообразнее я. Путешествуя по разным городам, мы становимся сильнее и богаче, и несём сокровища, подаренные одной страной в разные страны! Этот обмен восхитителен! Он живой и настоящий, богатый и щедрый, как Любовь…